PER CEDERBANK. Olie på lærred, signeret.

326790. PER CEDERBANK. Olie på lærred, signeret.

Stilleben.
Ca. 64x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Per Cederbank (Født 1967)

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben.
Ca. 64x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Per Cederbank (Født 1967)

Antal besøg: 2.724