Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
DAGNY SCHÖNBERG. "Æbler til pynt". Olie på Panel, signeret DS og dateret -89.
326774. DAGNY SCHÖNBERG. "Æbler til pynt". Olie på Panel, signeret DS og dateret -89.
Ca. 31x31 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Ca. 31x31 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
789