TRANSFORMERS, 3 figurer, Armada, Hasbro, 2002.

3267719. TRANSFORMERS, 3 figurer, Armada, Hasbro, 2002.

Space Mini-Con Team, fra Armada-serien, bestående af Astroscope, Payload og Sky Blast. Figurerne kan kombineres til Requiem Blaster, et våben, der kan bruges af større figurer. Med brugsanvisning.

Højde, robotform: ca. 5,5 - 7 cm.

Brugsslitage. Astroskop mangler halvdelen af hans højre ben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 314