Space Mini-Con Team, fra Armada-serien, bestående af Astroscope, Payload og Sky Blast. Figurerne kan kombineres til Requiem Blaster, et våben, der kan bruges af større figurer. Med brugsanvisning.
Højde, robotform: ca. 5,5 - 7 cm.
Brugsslitage. Astroskop mangler halvdelen af hans højre ben.