326760. SALONGRUPPE, 7 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.
Sofa, 2 lænestole, 3 stole, bordlængde 96, udfoldet 140, bredde 65, højde 75 cm. Sofa, længde ca. 220 cm, højde 99, dybde 70 cm.
Slitage, ridser, stød. Æske med reparation. Betræk på stelstole enkelte steder trådslidt, andet betræk med tilstedeværelse af mindre pletter.