ØRERINGE, Sterling sølv, Blå topas.

3267570. ØRERINGE, Sterling sølv, Blå topas.

Et par øreringe i sterlingsølv med udskårne „london“ blå topazer
Stemplet 925.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet 925.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 332