326751. KUNSTGLAS, 5 stk, glas, frugter, Orrefors, sign.
Kunstglas, grøn, pære, signeret: Anne Nilsson Kunstglas, hvid, pære, signeret: Anne Nilsson Kunstglas orange, æble, signeret: Anne Nilsson Kunstglas, orange, pære, signeret: Orrefors Kunstglas, hvid, æble, sign. : Orrefors Højder mellem: 7 - 17 cm.
Mindre Brugsslitage.