GREGER JOHANSSON. Akvarel, signeret og dateret aug. -84.

326729. GREGER JOHANSSON. Akvarel, signeret og dateret aug. -84.

Tågen.
Ca. 39x33 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tågen.
Ca. 39x33 cm.

Antal besøg: 3.266