ELON ARENHILL. Broche, sølv, signeret, 10,8 gram.

326683. ELON ARENHILL. Broche, sølv, signeret, 10,8 gram.

Længde 6 cm Stemplet design Elon Arenhill Elon AM kattefod S I9 Sterling.

Meget let Brugsslitage Gravering på bagsiden Original æske medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 2.569