326570. BESTIKSÆT, 68 dele, nysølv, "Vasa", 20. århundrede.
12 gafler, længde 18 cm 12 knive, længde 21 cm 6 skeer, længde 21 cm 4 skeer, længde 21,7 cm 12 skeer, længde 18 cm 6 gafler, længde 14,5, 6 gafler, 8 teskeer og 2 smørknive.
Brugsslitage, ridser.