THEA TANNER. LITOGRAFI, signeret.

3265651. THEA TANNER. LITOGRAFI, signeret.

29x42 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

29x42 cm.

Antal besøg: 529