Metropolis spotlampe fra Kare Design.

3265289. Metropolis spotlampe fra Kare Design.

Metropolis spotlampe fra Kare Design lavet af metal og træ.
Dimensioner: H. 136 cm.

Alderstilpasset tilstand, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: H. 136 cm.

Antal besøg: 713