SKULPTUR, romersk kriger, forgyldt metal på stensokkel.

326473. SKULPTUR, romersk kriger, forgyldt metal på stensokkel.

Efter Otto Schmidt Hofer, højde 46 cm.

Soklen med Kantstødt og stævn mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.079