LUFTRIFFEL Diana model 35.

LUFTRIFFEL Diana model 35.
3264655. LUFTRIFFEL Diana model 35.

Længde: ca. 113 cm.

Brugsslitage, ridser, gnidning, ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: ca. 113 cm.

Antal besøg: 1.256