VASER, 2 stk, glas, Kosta og Strömberghyttan.

326426. VASER, 2 stk, glas, Kosta og Strömberghyttan.

Kosta vase Mona Morales Schildt højde 19 cm, Strömbergshyttan højde ca 33,5 cm.

Slitage, mindre ridser, kostevasen reklame mærket SS.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.055