TASKE, Chanel. Fjerde kvartal af det 20. århundrede.

32633. TASKE, Chanel. Fjerde kvartal af det 20. århundrede.

Sort quiltet læder, foret med bordeaux læder. Guldfarvet led med snoet læderrem. Stemplet "CHANEL" på indersiden.
Tilhørende stoftaske medfølger.

Stort Brugsslitage og del mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.886