ÆG, et par, glas, Monica Bäckström, Kosta Boda, sign.

326314. ÆG, et par, glas, Monica Bäckström, Kosta Boda, sign.

Højde ca. 18 cm.
Belysning medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 18 cm.
Belysning medfølger.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.658