BESTIK, 12 stk., sølv, Danmark, 1800-tallet.

326256. BESTIK, 12 stk., sølv, Danmark, 1800-tallet.

6 knive stemplet 1859-1861 Længde 21 cm Samlet vægt 394 gram 6 gafler stemplet 1914-1925 Længde 21 cm Samlet vægt 322 gram.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 527