FIGUR, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

326238. FIGUR, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

Jona i hvalens bug, længde 29, signeret Kosta Lindstrand.

Mindre ridser på undersiden og bundfinnen slebet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.788