Lysestager, 4 par, tin, messing og malm, 19.-20. århundrede.

326226. Lysestager, 4 par, tin, messing og malm, 19.-20. århundrede.

Gusums mølle 67.
Skultuna nr. 49.
Ystad tin.
Et par, ukendt producent.
Højde ca. 11-17 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gusums mølle 67.
Skultuna nr. 49.
Ystad tin.
Et par, ukendt producent.
Højde ca. 11-17 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.165