FLASKER samt KARAFLER, 4 stk. 20. årh.

3261031. FLASKER samt KARAFLER, 4 stk. 20. årh.

En flaske i form af Eiffeltårnet.
Højde ca. 25-30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 25-30 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 316