SNUSBOKS, horn og sølv, dateret 1796.

3260909. SNUSBOKS, horn og sølv, dateret 1796.

Længde ca 8 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 8 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 555