Sæt PARTI, 3 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.
326059. Sæt PARTI, 3 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.
Loftslampe af træ/plast, tredje fjerdedel af det 20. århundrede Væglampe af glas/metal, anden halvdel af det 20. århundrede.
Skrivemaskine, Facit, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.
Brugsslitage, ikke testet, lamper ikke funktionstestet.