OVN, messing, miniaturedesign, formentlig England, 20. århundrede.

326038. OVN, messing, miniaturedesign, formentlig England, 20. århundrede.

Dog ikke et komfur, formentlig lavet som stativ/piedestal.
Længde 49 cm.
Bredde 25 cm.
Højde 31 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 49 cm.
Bredde 25 cm.
Højde 31 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.320