SPEJLFELT, anden halvdel af det 20. århundrede.

326004. SPEJLFELT, anden halvdel af det 20. århundrede.

Spejlet består af tre spejlfelter og tre glasfelter. Glasfelt med indretning af skibe. Forgyldt ramme.
Højde 96 cm.
Bredde 162 cm.

Brugsslitage, spejle plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 96 cm.
Bredde 162 cm.

Brugsslitage, spejle plettet.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.440