Herta Schrenzel, maleri, dame med fletning.

3259655. Herta Schrenzel, maleri, dame med fletning.

Herta Schrenzel, maleri, dame med fletning, olie på lærred. Skildring af en ung dame med hævet hår, signeret og dateret nederst til venstre, 45,5x37,5cm (49x42cm).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 483