DIVERSE FORMER, 7 dele, almue, 17/1800-tallet.

325821. DIVERSE FORMER, 7 dele, almue, 17/1800-tallet.

Til ostefremstilling og mere.
Maksimal højde 22 cm.
En genstand af ukendt funktion, dateret 1846, med ejermonogram ABJD.

Brugsslitage, skader/revner, ikke efterset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Til ostefremstilling og mere.
Maksimal højde 22 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 745