DIVERSE KISTER og DIVERSE ALLMOGE, 4 dele, 18/1900 tallet.

325819. DIVERSE KISTER og DIVERSE ALLMOGE, 4 dele, 18/1900 tallet.

Delvis græskarmaleri.
Et kiste dateret 1835, kurbits, længde 54,5 cm.
Den grønne boks indeholder symønstre mv.

Brugsslitage, skader/revner, ikke efterset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvis græskarmaleri.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 806