SPISEGRUPPEN, 5 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

325734. SPISEGRUPPEN, 5 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

Stole, 4 stk.
bestyrelse, ca. diameter 74, højde 112 cm.
2 skiver á 49 cm.

Brugsslitage. Skader på et benfæste.
Skive med større ridse. Plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stole, 4 stk.
2 skiver á 49 cm.

Skive med større ridse. Plet.

Antal besøg: 865