KUNSTMAPPER, 7 stk, Willy Läth, Ulf Eriksson, Gunnar Eriksson, Rob E Olson, Bo Alström.
325730. KUNSTMAPPER, 7 stk, Willy Läth, Ulf Eriksson, Gunnar Eriksson, Rob E Olson, Bo Alström.
Willy Läth "Guldfeber", 6 litografier.
Ulf Eriksson "Sommereventyr", 2 mapper, 3 litografier i hver.
Gunnar Eriksson, computergrafik, 3 ark.
Rob E Olson, "Årstiderne", 3 litografier.
Bo Alström, "Under ikonet", 2 serigrafier i hver mappe.
Proveniens Hofmantorps Säteri.
Dubletter forekommer, mapper ikke komplette. Håndteringsslid.