KUNSTMAPER, 2, Finn Pedersen og Mats Månsson.

325729. KUNSTMAPER, 2, Finn Pedersen og Mats Månsson.

Finn Pedersen "A Journey of Life", 5 silketryk.
Mats Månsson "Bait I, II and III", 3 litografier.

Proveniens Hofmantorps Säteri.

Mindre håndteringsslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre håndteringsslid.

Antal besøg: 2.094