BRUNO MATHSSON. SIDEBORD, „ANNIKA“, RODFINER, AF KARL MATHSSON.

3257122. BRUNO MATHSSON. SIDEBORD, „ANNIKA“, RODFINER, AF KARL MATHSSON.

Højde 35cm.
Hold kæft. 55,5 cm.
Mærket.

Brug og Overfladeslitage. Finérslid og pletter.

Kunstner/designer

Bruno Mathsson (1907–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 35cm.
Hold kæft. 55,5 cm.
Mærket.

Kunstner/designer

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besøg: 1.004