ELSE UHLMANN. Farvelitografi, signeret og nummereret 11/290.

325540. ELSE UHLMANN. Farvelitografi, signeret og nummereret 11/290.

Billedareal 57,5 x 44 cm.

Oramat blad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 57,5 x 44 cm.

Oramat blad.

Antal besøg: 3.079