SPISESTUESMØBLER, 7 stk., neo-rokoko stil, 20. århundrede.

325531. SPISESTUESMØBLER, 7 stk., neo-rokoko stil, 20. århundrede.

2 skiver, 2 + 4 stole rødt betræk.
Bordhøjde 72 cm. længde 131 cm. Bredde 78 cm.

Brugsslitage, bordet med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.594