Et zinkbad, 20. århundrede.

Et zinkbad, 20. århundrede.
3254266. Et zinkbad, 20. århundrede.

Diameter ekskl. håndtag ca. 68 cm. Højde ekskl. håndtag ca. 39 cm.

Brugsslitage, pletter, buler.

Tema

Monthly Auction January

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, pletter, buler.

Tema

Monthly Auction January

Antal besøg: 419