KULO GREEN. Farvelitografi, signeret og nummereret.

3253727. KULO GREEN. Farvelitografi, signeret og nummereret.

Ramme ca. 64 x 58 cm.

Ser ud til at have glidet lidt inde i rammen. Pletter på passepartout. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Kulo Green (1913–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 64 x 58 cm.

Kunstner/designer

Kulo Green (1913–1972)

Antal besøg: 193