STOL, Danmark, 1950'er/60'ere.

3253472. STOL, Danmark, 1950'er/60'ere.

Det er teak. Sædehøjde ca 45 cm.

Brugsslitage. Polstring med slid og huller. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 650