BOGHYLDE, 1950'erne / 60'erne.

325276. BOGHYLDE, 1950'erne / 60'erne.

Teaktræ med sorte detaljer. Længde 96, bredde 35, højde 160 cm.

Brugsslitage, ridser på hylderne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.098