GUITAR, Suzuki No 701, Japan.

GUITAR, Suzuki No 701, Japan.
325263. GUITAR, Suzuki No 701, Japan.

Mærket indvendigt. Leveres med blød etui. Samlet længde ca 100 cm.

Slitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 4.733