BÆNK, med låg, 1800-tallet.

BÆNK, med låg, 1800-tallet.
325134. BÆNK, med låg, 1800-tallet.

Højde 49, bredde 37, længde 142 cm.

Slitage, ridser, skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, skrammer.

Antal besøg: 918