KIRKE, Empirestil, 1900-tallet, samlet højde ca. 85 cm.

325099. KIRKE, Empirestil, 1900-tallet, samlet højde ca. 85 cm.

Stel af forgyldt messing, beklædt med forskelligt udskårne prismer.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 908