Symaskine, Husqvarna, Optima 190 selectronic, 20. århundrede.

3250970. Symaskine, Husqvarna, Optima 190 selectronic, 20. århundrede.

Med tilbehør og kop.
Højde ca. 28 cm
Bredde ca. 37 cm
Dybde ca. 18 cm
Mål med betræk, højde ca. 28 cm, ca. 20x40 cm.

Brugsslitage, snavs.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering.
Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med tilbehør og kop.
Højde ca. 28 cm
Bredde ca. 37 cm
Dybde ca. 18 cm

Brugsslitage, snavs.

Antal besøg: 2.528