325064. SKÅL OG VASER, glas, 6 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.
Vase, orange, Göte Augustsson, Ruda Glasbruk, højde 14,5 cm 3 lys, orange, Royal Krona, højde 8,5 cm Vase, brun, Ryd, højde 23 cm Skål med låg, brun, Ryd, højde 14,5 cm.
Let Brugsslitage.