SPEJL, træ med pastel, slutningen af 1800-tallet.

325028. SPEJL, træ med pastel, slutningen af 1800-tallet.

Ramme med bladdekoration, kam med skaldekoration. Falset skåret glas.
Spejlmål 113,5 x 35 cm.

Brugsslitage, kam med revner, skader i pastellag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spejlmål 113,5 x 35 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.117