KAMERA, CANON EOS 500 N, Analog.

3249303. KAMERA, CANON EOS 500 N, Analog.

Analogt systemkamera „Canon EOS 500 N“
„Kvartsdato“ med brugsanvisning.

Taske: Lowepro Nova 2.

Linse:
#1: „Canon zoomobjektiv EF 28-80mm, 1:3,5-5,6, 58mm“
#2: „Canon zoomobjektiv EF 75-300mm 1:4-5 .6 II“.

Lettere slitage, ikke funktionstestet.
Objektiv #2 mangler linsebeskyttelse.
Lettere slitage på tasken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taske: Lowepro Nova 2.

Linse:

Lettere slitage på tasken.

Antal besøg: 555