GLUGGING KOPPER, glas, 10 stk. Første halvdel af det 20. århundrede.

324818. GLUGGING KOPPER, glas, 10 stk. Første halvdel af det 20. århundrede.

Malet motiv af julemanden. Højde 7 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.335