KOP til MÅNESKYSPRØVE, glas og messing, århundredeskiftet 1800/1900.

324808. KOP til MÅNESKYSPRØVE, glas og messing, århundredeskiftet 1800/1900.

Tranebærfarvet glasmasse.
Højde ca 25,2 cm.

Brugsslitage, revne i glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tranebærfarvet glasmasse.
Højde ca 25,2 cm.

Antal besøg: 1.132