BREVINKAST, provenienspost Båstad 1960'erne.

324734. BREVINKAST, provenienspost Båstad 1960'erne.

Bredde 53 cm Højde 26 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 53 cm Højde 26 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.268