BÅD, „Triss Jollen“, Type 3, ABC Fabrikarna Kungälv.

3246940. BÅD, „Triss Jollen“, Type 3, ABC Fabrikarna Kungälv.

Længde 420 cm.
Bredde 155 cm.
Mærket KLASSN.NOR 2866.
Årer og ror er inkluderet.

(IKKE TRANSPORT).

Brugsslitage, vejrrelateret slid.
Mærker, ridser, mindre skader.
Ikke fuldt gennemgået.
Tilgængelig til gennemgang på auktionshuset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 420 cm.
Bredde 155 cm.
Mærket KLASSN.NOR 2866.
Årer og ror er inkluderet.

(IKKE TRANSPORT).

Ikke fuldt gennemgået.

Antal besøg: 1.571