ULLA PROCOPÉ. FAT, „Blå anemone“ Arabien.

3246876. ULLA PROCOPÉ. FAT, „Blå anemone“ Arabien.

Diameter ca. 33,5cm.

Brugsslitage, ridser.

Kunstner/designer

Ulla Procopé (1921–1968)

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 33,5cm.

Brugsslitage, ridser.

Kunstner/designer

Ulla Procopé (1921–1968)

Antal besøg: 908