Märklin startsæt 2926 HO.

Märklin startsæt 2926 HO.
3246702. Märklin startsæt 2926 HO.

- Märklin startsæt 2926 HO
Indeholder:
1 lille damplokomotiv
2stk godsvogne
skinneslynge med 8 kurver og 2 lige inklusive 1 forbindelsesskinne
1 x 10 VA transformer.

Brugsspor. aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

- Märklin startsæt 2926 HO
Indeholder:
1 lille damplokomotiv
2stk godsvogne
1 x 10 VA transformer.

Brugsspor. aldersslitage.

Antal besøg: 1.094